На головну сторінку
   
Русский | English

 


ОСНОВНІ РОЗДІЛИ:

Новини
ПРО НАС
Засновники
Партнери
Персоналії
Заходи
Контакти
СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ:

Громадська
моніторингова
комісія

Культура
добросусідства

Школа для влади
Історичний досвід
добросусідства

Толерантність в ЗМІ
"Студентський клуб"

 

АКТУАЛЬНО:

Міжнародна
науково-практична
конференція
"Культура миру і
формування
толерантності в
мультикультурному
суспільстві"


Міжнародний день
толерантності

 

БІБЛІОТЕКА


Кримська колиска. Крымская колыбель. Wiege der Krim. Къырым бешиги. Кримска люлка


Кримська колиска. Крымская колыбель. Wiege der Krim. Къырым бешиги. Кримска люлка / Под ред. М.А. Араджиони. - К.: Глав. специализ. ред. лит. языками нац. меньшинств Украины; Симферополь: Центр этносоц. исслед., 2002. - 200 с.: илл. - Болг., арм., греч., нем., крымскотатар., рус., укр.


Ілюстрований кольоровий збірник дитячого фольклору з культурної спадщини семи народів Криму: болгар, вірменів, греків, німців, кримських татар, росіян і українців. У нього ввійшли також деякі авторські добутки. Збірник складається із семи національних частин, що супроводжуються поетичними перекладами на українську і російську мову, методичними рекомендаціями, словником, добіркою нот, списком літератури.

Збірник адресований дітям від народження і до 8 років, а також їх батькам, вихователям дитячих садочків, учителям початкових класів і недільних шкіл, де викладається рідна мова.Казкове відлуння


Казкове відлуння.
Видання складається з альбому казок, набору ілюстрацій і методичного посібника. Видання знайомить дітей із культурою народів Криму через казки – матеріал, найдоступніший для дитячого сприйняття, що дозволяє закласти основу інтересу і шанобливого ставлення до інших культур.


В альбомі представлені сім казок різних народів, що проживають на півострові, кожна казка подається мовою оригіналу й у перекладі сімома мовами. До методичного посібника включено докладні рекомендації для роботи з кожною казкою цієї серії. Як казки, так і рекомендації до них розраховані на дітей різного віку (від 3 до 10 років) і різного ступеня підготовки. Цей методичний посібник допоможе батькам, вихователям дитячих садів і вчителям початкової школи використовувати нестандартні методи і прийоми роботи з казками.

 

 


БАЗА ДАНИХ:

Бібліотека
Публікації
Інформаційно-
довідкові
матеріали

Архів новин
Фотогалерея
Аудіоматеріали
ВідеоматеріалиПУБЛИКАЦІЇ:

"Культура добросусідства": Програми інтегрованого курсу і методичні рекомендації для навчальних закладів АРК, 2007

 

ФОРУМ:

Війти у форум

 

 
 2007-2011 © Центр міжкультурної просвіти і толерантності;  Дизайн: Андрій Мартовой
 
На головну сторінку