На головну сторінку
   
Русский | English

 


ОСНОВНІ РОЗДІЛИ:

Новини
ПРО НАС
Засновники
Партнери
Персоналії
Заходи
Контакти
СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ:

Громадська
моніторингова
комісія

Культура
добросусідства

Школа для влади
Історичний досвід
добросусідства

Толерантність в ЗМІ
"Студентський клуб"

 

АКТУАЛЬНО:

Міжнародна
науково-практична
конференція
"Культура миру і
формування
толерантності в
мультикультурному
суспільстві"


Міжнародний день
толерантності

 

 

ЗАСНОВНИКИ ЦЕНТРУ

 1. ІДЦ "Інтеграція та розвиток"

Центр створений в червні 1997 року. Мета Центру - сприяння розвиткові в Криму відкритого громадянського суспільства і формування демократичних відносин шляхом проведення різноманітних досліджень і впровадження результатів в громадське-політичне життя, проведення семінарів, конференцій, випуск газет, журналів, буклетів, бюлетенів. Діяльність Центру фінансується завдяки внескам його членів, приватних благодійних пожертв і грантів благодійних фондів.

2. Кримський етнографічний музей

Кримський етнографічний музей (КЕМ) заснований в 1992 році на правах філіалу Кримського республіканського краєзнавчого музею. Сьогодні КЕМ є одним з провідних культурно-просвітницьких закладів Криму, в якому також ведеться активна наукова робота. В його колекції нараховується більш 7000 експонатів. КЕМ відіграє унікальну роль в системі музеїв Автономної Республіки Крим. В ньому зосереджена найбільш повна інформація з етнографії й культури народів Криму. Завдяки цьому він є своєрідною "моделлю" Криму, великим путівником його народів і культур.

З 1999 р. в музеї працює постійна виставка "Мозаїка культур Криму". В 2006 р. в музеї була оновлена і значно розширена експозиція (тепер виставкова площа складає 500 кв.м.). Тут можна познайомитися з господарською діяльністю, матеріальною і духовною культурою, святами, традиціями і обрядами дев'ятнадцяти народів Криму. Вірмени, білоруси, болгари, греки, євреї, італійці, караїми, кримські татари, кримчаки, мордва, швейцарці, німці, поляки, росіяни, українці, французи, цигане, чехи і естонці чекають на зустріч з відвідувачами музею! Буклет про музей можна скачати тут.

 

 


БАЗА ДАНИХ:

Бібліотека
Публікації
Інформаційно-
довідкові
матеріали
Архів новин
Фотогалерея
Аудіоматеріали
ВідеоматеріалиПУБЛИКАЦІЇ:

"Культура добросусідства": Програми інтегрованого курсу і методичні рекомендації для навчальних закладів АРК, 2007

 

ФОРУМ:

Війти у форум

 

 
 2007-2011 © Центр міжкультурної просвіти і толерантності;  Дизайн: Андрій Мартовой
 
На головну сторінку