На головну сторінку
   
Русский | English

 


ОСНОВНІ РОЗДІЛИ:

Новини
ПРО НАС
Засновники
Партнери
Персоналії
Заходи
Контакти
СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ:

Громадська
моніторингова
комісія

Культура
добросусідства

Школа для влади
Історичний досвід
добросусідства

Толерантність в ЗМІ
"Студентський клуб"

 

АКТУАЛЬНО:

Міжнародна
науково-практична
конференція
"Культура миру і
формування
толерантності в
мультикультурному
суспільстві"


Міжнародний день
толерантності

 

27 ВЧИТЕЛІВ З ФЕОДОСІЇ ТА ЛЕНІНСЬКОГО РАЙОНІВ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ СЕМІНАРУ З МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ «КУЛЬТУРИ ДОБРОСУСІДСТВА»

Україна, АР Крим, Феодосія - 10-15 червня 2013

Триває підготовка викладачів загальноосвітніх шкіл АР Крим з впровадження курсу «Культура добросусідства». З 10 по 15 червня у Феодосії проходив авторський семінар-тренінг з методики викладання курсу вчителів 5-7-х класів м. Феодосія та Ленінського району. Кожен з 27-ми учасників отримав сертифікати.

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ В м. ФЕОДОСІЯ:

«Якщо трапиться так, що я включусь у програму «Культура добросусідства», то буду використовувати ігрові моменти на своїх уроках, проводити тренінги з програми на класних годинах. Поділюся отриманими знаннями з колегами, нарешті, це просто буде дуже цікаво, і можна використовувати навіть у сімейному житті, в спілкуванні з дорослими дітьми. Спробую домогтися, щоб дали урок у школі. Дякуємо за курси».

«Я буду глибоко вивчати всі посібники з курсу, творчо підходити до подачі матеріалу дітям, разом з дітьми вести пошуково-дослідницьку роботу. Вивчати досвід роботи вчителів. Залучати батьків до вивчення цього курсу».

«Якщо трапиться так, що я включусь у програму «Культура добросусідства», то, перш за все, я відчую себе «людиною миру», більш усвідомлено буду працювати з дітьми, батьками, колегами. Постараюся розбудити в дітях почуття причетності до культурної спадщини народів».

«Дуже постараюся не зіпсувати цей курс моралями, постараюся весь матеріал подавати «з інтересом». Займуся власною самоосвітою («Я знаю, що я нічого не знаю»). Дуже хочу зацікавити дітей, як це зробили розробники курсу».

«Я постараюся використовувати знання та вміння, набуті мною в ході практичних та теоретичних занять даного курсу. Проводити тренінги, вирішувати життєві проблеми (вирішувати конфлікти), навчитися самій і допомогти своїм учням поважати традиції, бути толерантною особистістю і політкоректною. А також шукати мотивацію для розширення меж даного курсу».

«Якщо трапиться так, що я включусь у програму «Культура добросусідства», то сприйму це творчо. Мені цікаво буде побачити результат своєї роботи. Наскільки вдасться змінити дітей. Буду щаслива, якщо в мене все вийде».

 

 


БАЗА ДАНИХ:

Бібліотека
Публікації
Інформаційно-
довідкові
матеріали
Архів новин
Фотогалерея
Аудіоматеріали
ВідеоматеріалиПУБЛИКАЦІЇ:

"Культура добросусідства": Програми інтегрованого курсу і методичні рекомендації для навчальних закладів АРК, 2007

 

ФОРУМ:

Війти у форум

 

 
 2007-2013 © Центр міжкультурної просвіти і толерантності;  Дизайн: Андрій Мартовой
 
На головну сторінку