На головну сторінку
   
Русский | English

 


ОСНОВНІ РОЗДІЛИ:

Новини
ПРО НАС
Засновники
Партнери
Персоналії
Заходи
Контакти
СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ:

Громадська
моніторингова
комісія

Культура
добросусідства

Школа для влади
Історичний досвід
добросусідства

Толерантність в ЗМІ
"Студентський клуб"

 

АКТУАЛЬНО:

Міжнародна
науково-практична
конференція
"Культура миру і
формування
толерантності в
мультикультурному
суспільстві"


Міжнародний день
толерантності

 

ВЧИТЕЛЯ ШКІЛ КЕРЧІ І ЛЕНІНСЬКОГО РАЙОНУ РЕКОМЕНДУЮТЬ ВСІМ ПЕДАГОГАМ ПРОЙТИ СЕМІНАРИ З КУРСУ «КУЛЬТУРА ДОБРОСУСІДСТВА»

Україна, АР Крим, Керч - 12-15 червня, 17-18 червня 2013 року

Плідною виявилася робота з групою вчителів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Керчі та Ленінського району. Вперше проходячи підготовку з методики викладання в школах курсу «Культура добросусідства», всі 27 учасників відчули гостру необхідність у запровадженні курсу і бажання поглиблювати свої знання в питаннях толерантності та розв'язання конфліктів.

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ В м. КЕРЧІ:

Чернокалова Тетяна Олександрівна, Глазовська школа, Ленінський район: «Вперше була слухачем курсу «Культура добросусідства», з'явилася можливість спілкування з іншими колегами. Протягом цілого тижня отримала величезну кількість потрібної для роботи інформації про рідний край, про культуру добросусідства, про подолання різних конфліктів. З нового навчального року дуже сподіваюся впровадити у свою роботу (я - керівник краєзнавчого гуртка) даний матеріал, що полегшить роботу з дітьми. Велике спасибі всім викладачам за їх професіоналізм, майстерність, доброзичливість. Успіхів Вам!»

Михайлова Маргарита В'ячеславівна, Глазовська школа, Ленінський район: «Курси «Культура добросусідства» для мене послужать підмогою в підготовці, як класних годин, так і уроків з предмету. Мені сподобалося все - від манери викладання до змісту і вправ. Особливо дихальні і релаксаційні вправи, після яких легко працювалося; вправи, що концентрують увагу школярів. На жаль, всю психологію за день охопити неможливо, але це хороший стимул до самоосвіти. Мене ці курси багато чому навчили».

Яковенко Ангеліна Вікторівна, Жукова Вікторина Валентинівна, Глазовська школа, Ленінський район: «Хочеться висловити подяку організаторам курсу за пізнавальні, цікаві, практичні заняття. Протягом шести днів викладачі ділилися з нами методиками, вправами, тренінгами, залучаючи нас в їх проведення. Ми з задоволенням будемо використовувати ці методики у своїй роботі».

«Велике спасибі за чудові лекції! Кожен викладач доповнював своїх колег. Велика кількість наочних ігор та вправ. Доброзичлива обстановка, було бажання брати участь у практичних заняттях. Велике побажання: цей курс просто зобов'язані прослухати всі класні керівники, отримати рекомендації спілкування, як з дітьми, так і з їх батьками!»

«У сучасній школі дуже важко знайти час для того, щоб поговорити з дітьми про те, що їх може турбувати. Спасибі, що допомогли знайти цей час для того, щоб дізнатися, як же діти намагаються вижити в різних соціальних проблемах. Дякуємо за відкритість, яку подарували нам, а ми постараємося подарувати її дітям!»

 


БАЗА ДАНИХ:

Бібліотека
Публікації
Інформаційно-
довідкові
матеріали
Архів новин
Фотогалерея
Аудіоматеріали
ВідеоматеріалиПУБЛИКАЦІЇ:

"Культура добросусідства": Програми інтегрованого курсу і методичні рекомендації для навчальних закладів АРК, 2007

 

ФОРУМ:

Війти у форум

 

 
 2007-2013 © Центр міжкультурної просвіти і толерантності;  Дизайн: Андрій Мартовой
 
На головну сторінку