На головну сторінку
   
Русский | English

 


ОСНОВНІ РОЗДІЛИ:

Новини
ПРО НАС
Засновники
Партнери
Персоналії
Заходи
Контакти
СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ:

Громадська
моніторингова
комісія

Культура
добросусідства

Школа для влади
Історичний досвід
добросусідства

Толерантність в ЗМІ
"Студентський клуб"

 

АКТУАЛЬНО:

Міжнародна
науково-практична
конференція
"Культура миру і
формування
толерантності в
мультикультурному
суспільстві"


Міжнародний день
толерантності

 

УЧАСНИКИ СЕМІНАРА-ТРЕНІНГА З «КУЛЬТУРИ ДОБРОСУСІДСТВА» У ЄВПАТОРІЇ СКЛАЛИ ПІСНЮ-ПОДЯКУ ДЛЯ ТРЕНЕРІВ ТА ОРГАНІЗАТОРІВ

Україна, АР Крим, Євпаторія - 17-22 червня 2013 року

З 17 по 22 червня в м. Євпаторія пройшов авторський семінар-тренінг з методики викладання курсу «Культура добросусідства» для вчителів загальноосвітніх шкіл. Всього взяло участь 80 педагогів зі шкіл м. Євпаторія, м. Саки, Сакського, Роздольненського, Чорноморського районів. Кожен отримав сертифікат про проходження курсу.

По закінченні курсу учасники віддячили тренерську групу, вручивши їм Диплом «За формування соціальної компетентності, пошук нових підходів до вирішення старих проблем, навчання новим технологіям, руйнування стереотипів і формування позитивного ставлення до навколишнього різноманіття». А також склали «Пісню добрих сусідів», у якій є такі рядки: «За науку вам дякуємо, Від стереотипів будемо позбуватися. Побажати ми тренерам хочемо з креативом ніколи не розлучатися...»

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРІВ У м. ЄВПАТОРІЯ:

Диплом «За формування соціальної компетентності, пошук нових підходів до вирішення старих проблем, навчання новим технологіям, руйнування стереотипів і формування позитивного ставлення до навколишнього різноманіття»

«Пісня добрих сусідів»

«Шановні викладачі, мені сподобалося все і всі. Хотілося б ще продовжити навчання. Спасибі Вам за Вашу працю і Вашу любов. Ваш курс змінює свідомість. Успіхів Вам у всьому!»

«Велике спасибі! Ви мені дуже допомогли. Ваші знання допоможуть мені вирішити свої життєві проблеми і переживання. Ну, і звичайно, допоможуть у роботі».

«У «Культурі добросусідства» мені здається корисним: практична частина (тренінги, ігри та ін. - буду їх застосовувати); багато нового дізналася про Крим, познайомилася з новими людьми, дізналася про звичаї інших народів, змінилося моє сприйняття роботи. Корисний досвід побудови уроку, подачі матеріалу на урок. Я визначила для себе, які зміни внесу в роботу з класом, з'явилося багато нових ідей».

«У курсі «Культура добросусідства» мені здається корисним: інформація про Крим, його культуру та історію; способи згуртування колективу, підхід до кожного учня і його проблеми; цікаві уроки та ігри».

«Я вважаю, що курс «Культура добросусідства» необхідний у школах для формування соціальної особистості. Він допоможе навчити дитину адаптуватися в середовищі. Завдяки цьому курсу діти багато дізнаються про красу та розмаїтті Криму! Спасибі Вам!»

«По-перше, це не урок, а заняття: діти вчаться поважати, цінувати, любити культуру і традицію різних народів. По-друге, він дає багато вільного спілкування: діти більше дізнаються про себе, свою сім'ю, друзів. Дізнаються, як можна вирішити конфлікт, до кого звернутися за допомогою, як не боятися відповісти неправильно. Цей курс втягує і батьків».

«Цей курс пробуджує в людині позитивні якості, змушує задуматися над тим, що для тебе важливо. Допомагає без конфліктів вирішити важливі проблеми, поважати думку інших людей, а іноді прислухатися і знаходити компроміс. Також він допомагає дізнатися багато цікавих фактів про навколишню природу, про людей, які проживають на цій території. Загалом можна сказати, що цей курс вчить нас бути добрими до всіх людей, не дивлячись на їх відміну від нас».

«Це корисний досвід проведення інтегрованих і бінарних уроків, тренінги та вправи на згуртування колективу, вітання сусідів. Використання телекомунікаційних та інформаційних технологій. Тут важлива роль педагога у формуванні толерантності молодших школярів».

 

 


БАЗА ДАНИХ:

Бібліотека
Публікації
Інформаційно-
довідкові
матеріали
Архів новин
Фотогалерея
Аудіоматеріали
ВідеоматеріалиПУБЛИКАЦІЇ:

"Культура добросусідства": Програми інтегрованого курсу і методичні рекомендації для навчальних закладів АРК, 2007

 

ФОРУМ:

Війти у форум

 

 
 2007-2013 © Центр міжкультурної просвіти і толерантності;  Дизайн: Андрій Мартовой
 
На головну сторінку