На головну сторінку
   
Русский | English

 


ОСНОВНІ РОЗДІЛИ:

Новини
ПРО НАС
Засновники
Партнери
Персоналії
Заходи
Контакти
СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ:

Громадська
моніторингова
комісія

Культура
добросусідства

Школа для влади
Історичний досвід
добросусідства

Толерантність в ЗМІ
"Студентський клуб"

 

АКТУАЛЬНО:

Міжнародна
науково-практична
конференція
"Культура миру і
формування
толерантності в
мультикультурному
суспільстві"


Міжнародний день
толерантності

 

ІДЦ "ІНТЕГРАЦІЯ ТА РОЗВИТОК" ПРОДОВЖУЄ ДІЯЛЬНІСТЬ З ФОРМУВАННЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ ЧЕРЕЗ ОСВІТУ ДОРОСЛИХ: У БЕРЕЗНІ СТАРТУВАВ НОВИЙ ПРОЕКТ

Україна, Сімферополь - березень 2013

Новий проект «Формування толерантності та культури добросусідства у Кримській спільноті» є логічним продовженням проекту «Єдність в різноманітті», успішно реалізованому в 2012 році за підтримки Інституту з Міжнародного Співробітництва Німецької Асоціації Народних Університетів - dvv international через Представництво в Україні. Новий проект буде реалізований з березня по листопад 2013 року.

Основною метою проекту є формування толерантності та культури добросусідства в кримській спільноті через залучення в спільну освітньо-просвітницьку діяльність представників різних етносів Криму.

Проектом передбачено навчання нової групи тренерів-вчителів проведенню відео-клубів у таких населених пунктах Криму з підвищеним конфліктогенним потенціалом, як село Штормове, село Іванівка, смт Гвардійське, село Добре, село Джерельне. Ця методика спрямована на доросле населення і реалізовуватиметься на базі шкіл.

Результатом роботи дискусійних клубів в малих населених пунктах, де існує потенціал розвитку конфліктних ситуацій, стане відкрите обговорення існуючих міжетнічних, міжконфесійних питань. І, можливо, будуть вироблені практичні кроки по встановленню мирних шляхів вирішення вже наявних конфліктів та раннього попередження можливих конфліктних ситуацій.

Також очікується, що проект вплине на рівень готовності вчителів-тренерів використовувати інноваційні технології формування толерантності в локальних спільнотах і вміння працювати з різною аудиторією.

У ході проекту будуть навчені 12 нових вчителів, які разом з першою групою вчителів-тренерів (12 осіб), які брали участь у проекті «Єдність у розмаїтті» 2012 року, проведуть 36 відео-клубів по 3 в кожному з 12 регіонів. У відео-клубах візьмуть участь близько 250 осіб.

Крім цього в рамках проекту планується підготувати групи тренерів з числа старійшин з спільнот з конфліктогенним потенціалом, які згодом зможуть проводити медіації (мирне вирішення конфліктів) у своєму регіоні.

Результатом підготовки медіаторів з мирного вирішення локальних конфліктів буде їх участь у практичній медіації у своїх населених пунктах і подальше впровадження практики несудового вирішення конфліктів в інших регіонах. За цим напрямком діяльності проекту будуть навчені навичкам практичної медіації 10 осіб (старійшин спільнот), які проведуть у спільнотах по дві медіації. По закінченні проекту будуть випущені брошури з методичними рекомендаціями та результатами діяльності.

 


БАЗА ДАНИХ:

Бібліотека
Публікації
Інформаційно-
довідкові
матеріали
Архів новин
Фотогалерея
Аудіоматеріали
ВідеоматеріалиПУБЛИКАЦІЇ:

"Культура добросусідства": Програми інтегрованого курсу і методичні рекомендації для навчальних закладів АРК, 2007

 

ФОРУМ:

Війти у форум

 

 
 2007-2013 © Центр міжкультурної просвіти і толерантності;  Дизайн: Андрій Мартовой
 
На головну сторінку