На головну сторінку
   
Русский | English

 


ОСНОВНІ РОЗДІЛИ:

Новини
ПРО НАС
Засновники
Партнери
Персоналії
Заходи
Контакти
СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ:

Громадська
моніторингова
комісія

Культура
добросусідства

Школа для влади
Історичний досвід
добросусідства

Толерантність в ЗМІ
"Студентський клуб"

 

АКТУАЛЬНО:

Міжнародна
науково-практична
конференція
"Культура миру і
формування
толерантності в
мультикультурному
суспільстві"


Міжнародний день
толерантності

 

ЧЕРЕЗ ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ ДО ЛОКАЛЬНИХ ЗМІН


З 1 листопада 2014 року почалась реалізація 16 проектів, підтриманих в рамках проекту «Спільне майбутнє українського Суспільства после Майдану. Сприяння взаєморозумінню и співраці в превенції конфліктів» Інституту міжнародного співробітництва німецької асоціації народних університетів (DVV Іntеrnаtіоnаl) в особі представництва в Україні та Інформаційно-дослідного центру "Інтеграція та розвиток», що здійснюється за підтримки Міністерства закордоних справ Німеччини.

Головна мета конкурсу проектів, оголошеного наприкінці вересня для громадських організацій, сприяти формуванню демократичного суспільства і успішному місцевому розвитку в Україні шляхом підвищення потенціалу громадських організацій, місцевих громад, у тому числі представників органів місцевого самоврядування з метою налагодження діалогу між різними групами населення на регіональному та міжрегіональному рівнях.

В рамках конкурсу було подано на розгляд грантового комітету 34 проектні заявки, спрямовані на вирішення найбільш актуальних проблем українського суспільства. Підтримані були 16 проектів з 11 регіонів України на загальну суму 75000 Євро.

Кожен з проектів представляє собою конкретні заходи щодо подолання наслідків військових конфліктів на території країни, або налагодженню діалогу між різними групами населення і владою, в тому числі, між вимушеними переселенцями і місцевим населенням різних регіонів України. Ряд проектів безпосередньо спрямований на вирішення проблем, пов'язаних із соціальною адаптацією та інтеграцією переселенців з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей, забезпечення їх соціальної і правової захищеності та інтеграції в локальні сусупільства, залучення представників місцевих громад до участі у волонтерських програмах та групах самодопомоги.

В тій чи іншій мірі проекти спрямовані на превенцію або вирішення існуючих конфліктів через навчання різних груп локальних спільнот (лідерів НГО, викладачів, студентів, і т.д.), а також розширення демократичної участі населення у вирішенні питань і проблем сталого місцевого розвитку.

Проекти повинні бути повністю реалізовані до 15 лютого 2015 року, щоб організації змогли представити досягнуті результати на запланованому на кінець лютого форумі громадських організацій, залучених в проект.

Нижче ми наводимо список організацій, що виконують проекти, з контактами, де можна знайти актуальну інформацію про заходи, що відбуваються.

1. Фонд громади міста Херсона «Захист», проект «Інтеграція ВПЛ на базі освітніх установ Херсонської області» http://zahyst.ks.ua/

2. Вінницька обласна організація товариства «Знання», проект «Поділля - Крим» (двухсторонне ознайомлення культур кримських татар і жителів подільського краю)

3. Регіональна непідприємницька громадська організація «Центр соціального партнерства», проект «Публічний діалог як інструмент зниження напруженості у відносинах між владою і спільнотою м.Суми»

4. Громадська організація «Рада молодих вчених», проект «Превенция конфліктів у сучасному українському суспільстві шляхом налагодження конструктивного діалогу в студентської та академічної середовищі м Суми»

5. Громадська організація «Культурний ді@лог» (м.Кременчук), проект «Інкубатор Довіри»

6. Громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини», проект «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації»

7. Громадська організація «Київський освітній центр « Простір толерантності », проект «Зустріч на новому місці: освітні заходи для молодих переселенців і шкільних психологів»

8. Громадська організація "Кримська діаспора", проект «Організація та проведення II Всеукраїнського форуму вимушених переселенців з Криму і сходу України»

9. Благодійна організація «Світло Надії» (м.Полтава, проект «Єдина країна - єдиний народ»)

10. Одеська обласна Група медіації, проект «Мости. Будуємо мости, а не стіни. Організація діалогів з питань інтеграції ВПЛ в локальне співтовариство»

11. ГО «Академія розвитку гуманітарної освіти» (м.Кременчук), проект «Через допомогу тим, хто допомагає, до тих, хто потребує допомоги»

12. ГО «Український Центр Злагоди», проект «Онлайн-курс з управління конфліктами та медіації»

13. ГО «Демократичні і громадянські ініціативи» (м Коростень Житомирської області), проект «Налагодження діалогу між різними групами населення на регіональному та міжрегіональному рівнях»

14. Харківська міська громадська організація «Союз Чорнобиль», проект «Створення центрів он-лайн консультацій для громадян, які постраждали внаслідок конфлікту на південному сході України»

15. Центр гуманістичних технологій "Ахалар" (м.Чернігів), проект «Зв'язані однією метою

18. Благодійний фонд «Громадські ресурси та ініціативи» (м.Чернівці), проект «Гармонізація міжетнічних відносин і створення толерантного середовища по відношенню до вимушеним переселенцям у Чернівецькій області»

 

 


БАЗА ДАНИХ:

Бібліотека
Публікації
Інформаційно-
довідкові
матеріали
Архів новин
Фотогалерея
Аудіоматеріали
ВідеоматеріалиПУБЛИКАЦІЇ:

"Культура добросусідства": Програми інтегрованого курсу і методичні рекомендації для навчальних закладів АРК, 2007

 

ФОРУМ:

Війти у форум

 

 
 2007-2015 © Центр міжкультурної просвіти і толерантності;  Дизайн: Андрій Мартовой
 
На головну сторінку